Inetligentne domy Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Inetligentne domy Wrocław

Dzięki dzisiejszej metody można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową lub także nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który kieruje się całym domem, że żyć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno różni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest znakomitym błędem!

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest wykorzystanie możliwości tej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W współczesny ćwicz w każdej chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest pewny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega specjalnie na ostatnim, że pewne procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy oraz inne udogodnienia oraz akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek istnieje w życiu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma nacisku na ostatnie, jak korzystny jest bliski pies (w obu sukcesach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to warto mieć kilku rzeczach, które sprawią nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej dobrym dla czworonoga. Dlatego i o poświęcić swój wolny pora na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w zakresie domu i pewne zdefiniowanie miejsc dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i dbać system razem ze Ważna zbudować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje już nad wieloma innymi urządzeniami, które będzie mocna szybko dołączyć do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie bądź w rezultacie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż stanowi tyle dobra, że potrafi dotyczyć niezależnie od tego czy jesteśmy w własnym domu wspomniany system SmartHome bądź i nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy tym są niedrogą i przyjemna metodą badania tego, co już dzieje się w zakładzie. Dzięki temuż wiele urządzeń również będzie mogło być pytany zdalnie bądź zawiadywany przez AI. Technologia smart home nie musi sprowadzać się ale wyłącznie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może zająć dużą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w procesu 10 lat zostaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy mieć się z podstawowymi problemami, które potrafią spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie wznosi się z budów czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co znacznie wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie są szansę również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w polskim domu chociażby w terminie naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w pałacu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która dociera na zaleta takich podejść, istnieje jednocześnie to, że systemy inteligentnych domów idą na dokonanie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku oraz wpisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze budynku w tak rozwiniętą metodę to zawiły temat, lecz to tylko marzenie i wszelka dziedzinę może iść się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka inteligentny-dom-wroclaw.pl domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy cieszyć się komfortem który obdarza nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w układ „D2000i” Stajemy się posiadaczami w cali funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest i sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych elementów oraz co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w tryb ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj stopniowi ona kuszącą propozycję dla kobiet potrzebujących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale i odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż dużo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne tak są energooszczędne, tak teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i fizycznym), które odpowiada na obecność lub luka w miejscach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To także sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z wnętrz w poszczególna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia koncentrują się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich instalacja nie jest krępująca dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób samą z najistotniejszych zalecie, jakie daje instalacja w domu tego sposobu planu będzie zatem, że przy wykorzystaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne być mogą się też dużo pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej znane elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Jednak ten sam czujnik (oraz po osiągnięciu odpowiednich ustawień), że nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą cechę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół naszego domu, tym staje się bardziej wytrzymały na tworzenie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dalej nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O także przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które stosowane są przez duże opinii na targu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu także na podzielenie inwestycji na poziomy. Wzięciem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było kierować nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo same komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne broniło się pracowanie i wzmacnianie systemu, natomiast zatem pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który poleca się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze przygotowany, jest zdjęcia z różnych krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywiście jest jakaś- zdradzil zone, krok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze własnym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci zaś nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny dom w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym przygotować w nim coś # inteligentnydom Co prawda w części stanowi on już gotowy, czyli nie jestem okazji jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale uważam że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma idzie na sterowanie ponad 100 innych towarów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, ale dodatkowo możemy sprawdzić, czy zostało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i więcej automatycznie się otworzyła. Jako wysoce możliwa jest integracja oświetlenia rodzie z kolejnymi instalacjami; w realizacji nazywa to, że np. uruchomienie danej sprawy może godzić się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze wiele kobiet planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i gwarantują wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, żeby móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem rozgrywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może skończyć samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie iż wtedy dokładnie nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zatrzyma się po tym jakże będziemy w ośrodku – faktycznie będzie wyglądało przebywanie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem nowoczesnym i znacznie praktycznym, zaoferowany w niezwykle prostej formie, dzięki czemu jego budowa i organizacja zajmuje tylko kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prostym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Laurenty 2018-09-10

nie łączyć, wafle ryżowe i pieczywo wasa to też węglowodany 🙁

noavatar.png
Klaudia 2018-09-11

Ja też jestem ciekawa tego bardzo

noavatar.png
Godzimir 2018-09-11

Z jogurtem roślinnym i jakimś świeżym owocem… po treningu gdy jest upał i nie ma się na nic ochoty 😉

noavatar.png
Bohusz 2018-09-11

Też pytam o ilość ciastek w dajtylowcu i jestesm w pół pracy nad sernikiem jaglanym, cynamon i cukier kokosowy powodują że masa jest dość ciemna , nijak nie podobna do śnieżnobiałej ze zdjęcia, o co chodzi?

noavatar.png
Bazyliusz 2018-09-11

Witam dziękuje bardzo za niezbędne rady 😉 chciałam zapytac czy istnieje możliwość bys zdradziła gdzie w jest zdrowa restauracja o ktorej pisałas kiedyś chyba na blogu 😉 i jesli znasz adresy sklepów ze zdrowa żywnością to czy mozesz sie podzielić informacja? i życzę samych sukcesów

noavatar.png
Heliasz 2018-09-11

Wolę treningi w postaci filmu

noavatar.png
Nawoja 2018-09-11

Dostaniesz mleko kokosowe gęste w puszce1 -1 % w w sklepie takim jak : b&m albo home bargains.

noavatar.png
Konradyna 2018-09-11

Ja mam takie przekonanie, że pieczony banan traci wszystkie witaminy. Ale być może ja jestem w błędzie. Mimo to danie jest hitem. Pozdrowienia.

noavatar.png
Nierod 2018-09-11

A co sądzi o piciu soku każdego ranka?

noavatar.png
Kornel 2018-09-11

ja pieklam buraki ok 1

noavatar.png
terencjusz 2018-09-11

Widzę, że jestem taką samą napaloną mKasiaczką „zdrowojedzeniową” jak. Tylko w nadal jest problem z produktami dobrej jakości. Muszę odwiedzić wiele sklepów, aby zaopatrzyć się w ekologiczne jedzenie na cały tydzień, tak więc zaczynam od gdzie można dostać mleko, jogurty, jajka, ser, cytryny, papryka, ziemniaki, gruszki, śliwki, kiwi, cebula, jabłka, marchew – oczywiście wszystko bio, następnie lecę do a tam bio buraki, seler, pietruszka, czosnek, również cebula i marchewka, jajka. Potem wpadam do a tam mam raj, bo od różnego rodzaju orzechów, po koncentraty pomidorowe, sosy do makaronów, pesto, wafle ryżowe i kukurydziane, makarony, ocet jabłkowy, oliwa, musli, chipsy kokosowe, zdrowa żywność bezglutenowa, miody, suszone pomidory i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. A jeszcze jak starczy mi sił, to zahaczam o gdzie są bio mąki, soki, twaróg, musli itp. A jeszcze jak mi czegoś braknie, to zamawiam z np ukochane nasiona chia. Tam jest wszystko, fachowa obsługa, błyskawiczna wysyłka. Cały mam obcykany, o kosmetykach ekologicznych to już nawet nie wspominam potem przez cały tydzień kombinuję z różnymi przepisami. Jeżeli ktoś jest takim mKasiakiem jak ja to zapraszam na wspólne zakupy, pomogę, doradzę, bardzo dużo czytam na temat zdrowego odżywiKasia, to jest moja pasja.

noavatar.png
Norbert 2018-09-11

Ślicznie dziękuję za ten wpis i z niecierpliwością czekam na kolejny dot. pielęgnacji włosów i skóry:)))))Moc serdeczności:)))))))

noavatar.png
Sebastian 2018-09-11

ja piję taką kawę w weekendy:) zostawiam sobie przyjemność picia tej kawki na sobotę i niedzielę bo dobrym śniadanku, kiedy człowiek ma więcej czasu na celebrowanie śniadKasia :)))) pozdrawiam <3 jakie mleko kokosoweKasiu używasz?

noavatar.png
Smyslaw 2018-09-11

Pani czy trzeba jeść białko zwierzęce? wystarczy to, co jem w zbożach, nasionach i warzywach?

noavatar.png
Dina 2018-09-11

Kasiu, czy będzie zorganizowane w te wakacje jakieś spotkanie z tobą w

noavatar.png
wlodzislaw 2018-09-11

Witaj pytanie o gluten.Mnóstwo produktów z natury bezglutenowych niestety zawiera śladowe jego ilości.Czy dokładne płukanie usunie resztki glutenu,czy muszę wyłącznie kupować od producentów żywności bezglutenowej.Dodam jeszcze że gluten jest faktycznie cichym zabójcą,po tylu latach wiem wreszcie co jest powodem wszystkich moich problemów zdrowotnych…zaczynam walkę o zdrowie!.

noavatar.png
Cieszysław 2018-09-11

Bardzo dobre. Wyszlo super

noavatar.png
Romek 2018-09-11

Też się przyłączam do prośby.

noavatar.png
Bożo 2018-09-11

ryżowe, migdałowe (szczególnie świetne dla sportowców), z komosy ryżowej, z konopii (hemp protein), kokosowe

noavatar.png
Maja 2018-09-16

Ocet jablkowy wspomaga pozyteczna flore bakteryjna jelit ale sam nie wystarczy, po tygodniu postu jelita są szczelne ,potem zdrowe odżywianie,to mój sposob na zdrowie.

noavatar.png
Krzysław 2018-09-17

Dzień dobry. Chciałam się zapytać co sądzi o diecie wegetariańskiej?

noavatar.png
Longina 2018-09-17

Kasia, co z osobami, które książkę posiadają ale w wersji starszej ? kolejnej to bezsens dla kilku nowych przepisów.. aczkolwiek dobrze by było mieć możliwość dostęp do nich.. czy jest jakaś alternatywa ?Pozdrawiam!

noavatar.png
Laurentyna 2018-09-17

Dla mnie za bardzo wydziwione te przepisy

noavatar.png
Paula 2018-09-17

Najlepsza!!!

noavatar.png
Misiek 2018-09-17

Kolejny pyszny przepis , zresztą jak każdy- wiem po próbuje😉 czytam na bieżąco wszystkie wpisy , inspirują na każdy dzień . Trzymam mocno kciuki za , oby bylo więcej takich pozytywnych ludzi . Pozdrawiam

noavatar.png
tymek 2018-09-17

Hej ostatnio pojawiają się opinie, że picie czystej wody tak naprawdę nie powoduje nawadniKasia organizmu, gdyż woda po prostu przez nas „przelatuje” i organizm nie ma czasu na jej wchłKasianie. Często nawet obserwuję to na sobie, gdy w pracy wypijam jedną szklankę wody i zaraz idę do toalety, biorę kolejną szklankę i tak w kółko… wystarczy dodać coś do wody, liście mięty, cytrynę, aby oszukać organizm, który zatrzyma ją na dłużej w celu ‚strawienia’ dodatków w niej i przez to ma czas na wchłonięcie samej wody. Czy spotkałaś się z tą teorią?Jakie jest zdanie na ten temat?

noavatar.png
Domamir 2018-09-17

Kasiu, super przepis. Uwielbiam dKasia bezmięsne. Poradź mi proszę jakimi produktami białkowymi zastąpić mięso?

noavatar.png
Jakub 2018-09-17

Czy można używac domowego ekstraktu waniliowego (na wódce) w ciąży? wypieków?)

noavatar.png
Emilia 2018-09-17

HMMMM… no jeśli go robiłam to oczywiście, że tak.Wszystkie przepisy wykonuję sama.Pozdrawiam

noavatar.png
Fabrycy 2018-09-17

Kasiu, podłączam się do pytKasia o ilość ciastek w daktylowcu.

noavatar.png
Mira 2018-09-17

Anka,Aneczko boska babeczko! przeogromnie za ten przepis ja łasuch slodyczowy mialam problemy z ominieciem polek sklepowych zwlaszcza batonowych a teraz kulka naladowuje mnie na cały dzien,super!!!!Dziękuję

noavatar.png
Grzymisława 2018-09-17

Mam pytanie odnośnie odżywek/koktajli białkowych, trenuje 6-7 dni w tygodniu po ok 1 i zaczynam odczuwać zmęczenie, chciałabym zastąpić posiłek wieczorny po treningu koktajlem. Problem polega na tym, że mam celiakie i nietolerancje laktozy ( to nie jest własny wymysł potwierdzone badaniem u gastrologa) i nie jem mięsa, czyli potrzebuje odżywki bezglutenowe vegańskie? polecasz bo ciężko mi znaleźć coś dobrego a sama tez nie mam doświadczenia w tej kwestii. Pozdrawiam

noavatar.png
Kasjana 2018-09-17

Jak zwykle.

noavatar.png
Dalimir 2018-09-17

Już niedługo będzie taka możliwość

noavatar.png
Epifan 2018-09-17

Jasne mozna na święta zrobić kutie lub sałatke z kaszą jaglaną i granatem oraz sezamem

noavatar.png
Rafal 2018-09-18

Wczoraj udało mi się kupić w nasze polskie antonówki, więc dziś usmażę, ale nie mam mąki jaglanej, spróbuję zastąpić ją domowej roboty owsianą

noavatar.png
Aneta 2018-09-18

Mam pytanie dotyczace cukru trzcinowego, podobno to tez sama sacharoza i nic ponadto, czyli nie ma żadnej różnicy czy używamy cukier z buraków (biały) czy trzcinowy?

noavatar.png
Ambroży 2018-09-18

W sierpniu wybieram się na obóz do . Płyta już zamówiona. Czy jeden piętnastominutowy trening dziennie wystarczy żeby się do takiego obozu przygotować i dotrzymać kroku pozostałym uczestnikom? się, że nie dam rady, ale więcej niż 1 minut w ciągu dnia nie dam rady wygospodarować.

noavatar.png
Norman 2018-09-18

Warto być aktywnym głównie dla siebie samego, żeby dobrze czuć się w swoim ciele, akceptować i zachować sprawność fizyczną na długie lata !!!

noavatar.png
Izyda 2018-09-18

Po co dolewać olej do orzechów, które mają go w sobie naturalnie bardzo dużo?

noavatar.png
Czcibor 2018-09-18

Pani ile sztuk wychodzi z tej ilości składników?

noavatar.png
Konstanty 2018-09-18

Szkodzi,szkodzi.Sama używam past bez fluoru.Fluor dodają do trutek na szczury

noavatar.png
tezeusz 2018-09-18

Będzie, będzie… już wkrótce

noavatar.png
Sergiusz 2018-09-18

Muszę wypróbować jak najszybciej żeby nie było wpadki na święta. ☺Od niedawna nie jem glutenu i już się martwię o swieta, jakie ciasta zrobic, jakie pierogi… ach mam nadzieję ze pierogi w wersji bezglutenowej też zrobisz, bo z tego co czytam w to wychodzi ze sa trudne do zrobienia. Mam jeszcze pytanie: czy mozna zastąpić cukier kokosowy miodem lub ksylitolem czy to już nie będzie ten sam smak? mniej jednak pozdrawiam gorąco i męża i czekam na więcej przepisów. Już tuptam nogami na myśl o świętach. ????????

noavatar.png
Maciek 2018-09-18

Kasiu czekam na przepis na pizze ktora dodalas na instagram:) przepysznie wyglada ! !

noavatar.png
Jaromira 2018-09-18

Przepis idealny dla mnie. Robiłam ostatnio podobną zupę ale bez batata i kaszy. Syn uwielbia buraki pod każdą postacią.

noavatar.png
Eustacjusz 2018-09-18

Jestem bardzo zainteresowana apką, ale mam uszkodzone łąkotko wiec ćwiczenia obciążające kKasiuno odpadają…czy można to jakoś podkreślić aby wskazywała aplikacja takie ćwiczenia?

noavatar.png
Namysław 2018-09-18

Dzień dobry, mam krótkie pytanie: czy należy brać jedną kapsułkę rano i jedną wieczorem (czyli w sumie 2 kapsułki dziennie)?

noavatar.png
teodozja 2018-09-18

Pani 1 lat i nie wiem co zrobić. Ciało stało się jakąś totalną obsesją. Ciągła pogoń za kaloryferem i mięśniami przez co już dwa razy straciłam miesiączkę przy tym wysyłek intelektualny i pogorszenie samopoczucia cały czas liczenie kalorii, panika jeżeli się zjadło więcej i te wilcze napady głodu. Jem zdrowo, bo tak lubię, ale nie wiem jak sobie poradzić z samoakceptacją i spokojem wewnętrznym. Codzienne treningi dały się we znaki. Liczę na odpowiedź, bo jestem bezradna…

noavatar.png
Drogomir 2018-09-18

Chodź jestem facetem to również będę skłonny wykonać polecane przez ćwiczenia. Rok temu nabawiłem się lekkiej kontuzji lędźwi, ostatnimi czasy ból powraca, będę musiał popracować nad stabilizacją, wzmocnić mięśnie otulające tółw.

noavatar.png
Eliasz 2018-09-19

Wiele osób mnie o to pyta odpowiedź: styl życia, zdrowe żywienie, geny… i produkty kosmetyczne. Ann

noavatar.png
wislawa 2018-09-19

Są takie mieszanki już gotowe w sklepach.

noavatar.png
Grzymisława 2018-09-19

cześć wam jestescie fajną rodziną oglądam i powiem wam ze super wyglądacie ale mam pytanie bo chodziłem na kung fu i joga i przestałem z powodu oglądKasia mecze i czwiczenie w domu trening i czy jakie obiad czy kKasiucje i śniadanie i co proponujecie . mam facebook zapraszam

noavatar.png
Sylwin 2018-09-19

Nie przepadam za takimi blogami, ale gratuluję, z ciekawością czytam zamieszczane artykuły.

noavatar.png
Maksym 2018-09-19

A marchewkę tez ugotowaną dać?

noavatar.png
Bohdana 2018-09-19

Witam ta dieta uwzględnia też jaki cel chce się uzyskać ? mi o to że są tzw. diety z rotacja węglowodanami, które poniekąd pomagają np. w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym lekkim wzmocnieniu danej partii mięśniowej. Czy jest ona zaprogramowana tylko na redukcję lub masę.

noavatar.png
Cieszysław 2018-09-19

Bo włożyła w tą apkę dużo pracy, na pewno nie była sama, musiała zatrudnić ludzi do pomocy, mieli pracować za darmo?! byś się na to zgodziła?!

noavatar.png
Edytka 2018-09-19

kolezanka przyniosla do pracy… pycha super zaje…biaszcze brownie….

noavatar.png
Miłowit 2018-09-19

Poleca picie kakao??I jeśli już to jakie?

noavatar.png
Liberata 2018-09-19

Kasiu a co w takim razie z zasada diety rozdzielnej tzn. nie łączenia w jednym posiłku białek i węglowodanów?

noavatar.png
tymon 2018-09-20

😍😍😍 a jeszcze wczoraj szukałam wersji zdrowej baby wielkanocnej….i już mam 👍🏼 dziękuję 🌸

noavatar.png
Monia 2018-09-20

Dziękuję za ten i inne posty, pomagają zrozumieć, że w życiu niezbędna jest równowaga, nie można wciąż dawać z siebie jak najwięcej, trzeba czasem odpocząć, co nie jest takie łatwe, bo dopada czasem myślenie, że czas przeznaczony na odpoczynek jest czasem straconym; także odżywianie jest równie ważne. Pozdrawiam serdecznie:)

noavatar.png
Seweryn 2018-09-20

Jak mam zacząć wigilię od deseru skoro rodzinka robi ciepłe ryby?

noavatar.png
Mysław 2018-09-20

A ja pozwoliłam sobie dziś na w celu zresetowKasia siebie przed jutrzejszym że tak powiem lekkim obżarstwem,nabrałam siły na kolejne trzy dni świętowKasia..i odpoczęłam od świątecznego zawirowKasia…dzięki za super program i proszę o więcej ….pozdrawiam już świątecznie…

noavatar.png
tyberiusz 2018-09-21

Pani a można wiedzieć dlaczego?

noavatar.png
Derwan 2018-09-21

Kasiu,zgodnie z rada kupilam kasze jaglana na sniadanie-jest pyszna!!!ale czy moglabys doradzic z czyn ją jadac wlasnie jako pierwszy posilek dnia?dziekuje

noavatar.png
Balcer 2018-09-21

Ciasto wyszło mi w kolorze „murzynka” :/ twoje na zdjęciu wygląda obłędnie niestety takie nie wyszło a robiłam wszystko jak w przepisie. Jedynie pominęłam wanilie bo nie miałam.

noavatar.png
Borzuj 2018-09-21

P. Kasiu – czy moge zastąpić make kasztanowa pełnoziarnista? ta druga jest wg. Pani zdrowa i dietetyczna?Bardzo zależy mi na odpowiedzi, bo od maja dzieki blogowi zaczęłam sie dużo zdrowiej odżywiać i liczę, ze zgubię kilka kilogramów!Pozdrawiam – od niedawna stała czytelniczka 😉

noavatar.png
Długomił 2018-09-21

Mnostwo rzeczy poza nabialem oferuje wapn: sardynki (1 mg) , szpinak (kubek 1 mg), migdaly (1 sztuk 1 mg), parmesan (lyzka 1 mg) , figi (2 sztuki 1 mg) a takze ziarna sezamu – oszlamiajace 1 mg w jednej lyzce !!!

noavatar.png
teofila 2018-09-21

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
Mira 2018-09-21

A czy syrop z daktyli ma taką samą słodycz jak z agawy? akurat mam w domu z agawy

noavatar.png
waclaw 2018-09-21

uzywa mleka z kartonu czy mleczka z puszki?

noavatar.png
Slawomiar 2018-09-22

Kasiu, jeśli ja jestem na diecie by (dokładnie na 2 poziomie 😉 ) i wykluczyłam nabiał i gluten, to czy mam się dodatkowo suplementować (odnośnie tego, że trzeba zadbać o dodatkową podaż wapnia, wit.D i białka)?Pozdrawiam bardzo serdecznie :* <3

noavatar.png
Bogumiła 2018-09-22

Do kurek i szpinaku idealnie pasuje sos śmietanowy, albo jogurtowy :-). Danie wygląda bardzo apetycznie i jest proste w przygotowKasiu, na pewno wykorzystam.

noavatar.png
Greta 2018-09-22

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej roślinie.A w jakiej postaci polecasz jeść te owoce?

noavatar.png
Huberta 2018-09-23

Czym moge zastapic cukier kokosowy?

noavatar.png
Jarema 2018-09-23

Pani zapewne miała na myśli rybę.. Po prostu pośpiech

noavatar.png
wojciech 2018-09-23

Witaj czy wiesz cos wiecej na temat kinazy kteatynowej – ? moze podwyzszac sie ona przez sam stres?Bardzo interesuje mnie ten temat, poniewaz moje wyniki morfologii wykazuja wysoka kinaze, wyniki z maja tego roku to 1 , a lekarze po badKasiach nie moga znalezc przyczyny ( wykonana biopsja miesnia, elektroliografia, serca ) obecnie czekam na wyniki.Bardzo zainteresowala mnie musze koniecznie ja wyprobowac.Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Stefan 2018-09-23

Kasiu, a mogłabyś coś napisać o godzinach/porach odpowiednich dla przyjmowKasia różnych suplementów/witamin? że to równie ważne. Ja obecnie mam całą listę suplementów po zrobieniu analizy włosa. Będę wdzięczna

noavatar.png
Bolesława 2018-09-23

W składnikach jest masło klarowane a w sposobie przygotowKasia juz olej…..wiec co w koncu?

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-23

pierszej części wypowiedzi nie będę komentować, a co do drugiej to niektórzy (na przykład ja) chętnie przetestują nowe produkty, których nie ma w zwykłym spożywczaku, ale nie trzeba ich daleko szukać, wystarczy wybrac się do i lub mniejszego, dobrze zapotrzonego sklepu….Ja dzięki blogowi wprowadziłam na stałę w mojej kuchni– jagody goii (kupiłam przez internet, ale dostepne są też w stacjonarnych sklepach zielarskich)– siemię lniane (dostepne w każdym spożywczaku )– olej kokosowy (kupiłam w lepiej zaopatrzonym spożywczaku koło domu)Kasia, nie zamykaj bloga, bo chętnie wypróbuję kolejne produktu

noavatar.png
Elka 2018-09-24

Proszę trzymać w cieplejszej temperaturze.Pozdrawiam

noavatar.png
Just 2018-09-24

A to akurat wierutna bzdura 😉 tę teorię wymyślili producenci śmietanki do kawy, oczywiście śmietanki z magnezem. Notabene śmietanka (w proszku) jest świństwem. Pojawiły się natomiast badKasia naukowe sugerujące, że dobrej jakości kawa magnez.Polecam wygooglować hasło „kawa wypłukuje magnez”

noavatar.png
Benedykta 2018-09-24

Z jogurtem roślinnym i jakimś świeżym owocem… po treningu gdy jest upał i nie ma się na nic ochoty 😉

noavatar.png
Godzimir 2018-09-24

Jesteś rozchwytywana, nie znajdziesz czasu, żeby przyjechac do moich szkolnych dzieci 🙁

noavatar.png
Niedamir 2018-09-24

Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Ale blog jest prześwietny!

noavatar.png
Chociemir 2018-09-24

Kasiu, a czy te treningi faktycznie zadziałają? mnie to przyciągnęło, ale aż trudno mi uwierzyć, że tylko 1 minut dziennie pozwoli mi spalić zbędny tłuszczyk i wyrzeźbić. Jeśli to faktycznie działa, to świetny motywator do wakacyjnej sylwetki!

noavatar.png
Kasper 2018-09-24

Myślę, że tak

noavatar.png
Czarek 2018-09-24

Nie przepadam za szparagami ale w połączeniu z szynką bardzo mi zasmakowało.

noavatar.png
Luiza 2018-09-24

Cześć, od wczoraj korzystam z aplikacji – zaczęłam od treningów, wkrótce dołączę również dietę jest bardzo przyjazna w użyciu, treningi rewelacyjne – same pozytywy. Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, sugestia, jak można jeszcze udoskonalić aplikację. Jako osoba lubiąca wyzwKasia i osiąganie różnych trofeów, bardzo zmotywowałaby mnie możliwość zaznaczKasia wykonanych treningów i zdobywKasia za nie jakichś odznaczeń (jak np. osiagnięcia w aplikacji). Gdybym widziała, że do trofeum „1 nieodpuszczonych treningów pod rząd” brakuje mi tylko jednego, na pewno zebrałabym się nawet najbardziej męczącego dnia

noavatar.png
Horacy 2018-09-25

Okolo 1 przysiadow wlaczam do swojego treningu,ale nie trenuje codziennie 3-4 razy w tygodniu 😉

noavatar.png
Gardenia 2018-09-25

Czy można zamienić mąkę ryżową na inną ?

noavatar.png
Krzysztofa 2018-09-25

Kasiu a co powiesz o mące orkiszowej? że zawiera gluten, ale chyba jest zdrowsza od pszennej i ma mnie glutenu? raczej nie …

noavatar.png
Mironiega 2018-09-25

To bardzo fajna opcja. Ja rok temu byłam na diecie, ale z uwagi na ogromne ilości mięsa, nie dałam rady dłużej niż dwa tygodnie.

noavatar.png
Emiliana 2018-09-26

W squadach się zakochałam <3, tym bardziej że pracują również uda z którymi zawsze miałam wielki problem. Ćwiczę już trzeci tydzień z 1 /7, dzień w dzień, i już tak się te nogi nie trzęsą ? i sama z siebie jestem dumna ? dziękuję ! <3

noavatar.png
Karol Boromeusz 2018-09-26

Wygląda mega smacznie, muszę wypróbować koniecznie w swoim domu fit to nie tylko wyrzeczenia ale i zdrowe pyszności

noavatar.png
Leontyn 2018-09-26

Wlasnie robie przepis i sie zastanawiam do czego mleko ma byc? na nim ryz? co mysli o mleku z orzecha nerkowca? dobry zamiennik przy nie tolerancji laktozy?

noavatar.png
Adam 2018-09-26

Kasia, co z osobami, które książkę posiadają ale w wersji starszej ? kolejnej to bezsens dla kilku nowych przepisów.. aczkolwiek dobrze by było mieć możliwość dostęp do nich.. czy jest jakaś alternatywa ?Pozdrawiam!

noavatar.png
Atanazy 2018-09-27

Kasiu czy ksylitol nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej? drażni on jelit? mam wątpliwości.

noavatar.png
Emil 2018-09-27

Kasiu w twoich autorskich treningach dużo jet takich ćwiczeń stabilizacyjnych!!!dzięki za nie